Menu

   CZERWIEC


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

      W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, zmieniła naszą edukację. Nic nie było "normalne", wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny. Szczęśliwie dobrnęliśmy w tak trudnym czasie do końca roku szkolnego.
      Pracowali wytrwale, zarówno rodzice, jak i nauczyciele, ale przede wszystkim uczniowie. Wszyscy z zaangażowaniem, konsekwencją pokonali przeciwności i można z dumą powiedzieć, że ten rok szkolny skończył się pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.
      W piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie klas I, II, IV, V i VI otrzymali świadectwa szkolne zgodnie z harmonogramem zachowując reżim sanitarny. Jaki pierwsi świadectwa, nagrody otrzymali uczniowie klas IV-VI, następnie uczniowie klas I-II. Na końcu nagrody i dyplomy otrzymały dzieci z oddziału przedszkolnego.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wólce Kańskiej